·        karsiyaka@pirireis.k12.tr     ·       0 (232) 362 47 48

#

Adı Soyadı

Görevi / Branşı

Derse Girdiği Sınıflar & Sınıf Öğretmenliği

Görüşme Günü / Saat

1

Tuncer SANDALCI

Türkçe Öğretmeni

8. sınıflar

Çarşamba 09:40- 10:20

2

Deniz GENÇOĞLU

Türkçe Öğretmeni

6A- 6B, 7A- 7B

Perşembe 09:40- 10:20

3

Elif SUCU

Türkçe Öğretmeni

5A- 5B

Perşembe 13:40- 14:20

4

Melike AYDIN

Matematik Öğretmeni

8. sınıflar

Salı 08:50- 09.30

5

Harun GÜRSOY

Matematik Öğretmeni

3A- 3B, 4A, 5A- 5B, 6B

Çarşamba 10:30 - 11:10

6

Hasan TELLİ

Matematik Öğretmeni

4B, 6A, 7A- 7B

Salı 09:40- 10:20

7

Neşe GÖRSEM

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B, 2A- 2B- 2C, 3A- 3B, 4A- 4B, 5A- 5B

Salı 10:30- 11:10

8

İnci İKTU

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

6A- 6B, 7B

Cuma 08:50- 09.30

9

Okan ZORLU

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

7A, 8A- 8B

Cuma 09:40- 10:20

10

Ejder AKHANCA

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

5A- 5B, 6A- 6B, 7A- 7B, 8A-8B

Perşembe 10:30- 11:10

11

Suzan KARAKUZU

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

5A- 5B, 6A- 6B, 7A- 7B, 8A- 8B

Salı 08:50- 09.30

12

Özgül ÜRÜN

Fransızca Öğretmeni

6A

Randevu ile

13

Meltem ŞİMŞEK

Fransızca Öğretmeni

6B, 8A

Salı 14:30- 15:20

14

Linda BOUİGHAGHEN

Fransızca Öğretmeni

7A, 8B

Salı 13:40- 14:20

15

Yasin AKBAY

Fransızca Öğretmeni

7B

Salı 10:30- 11:10

16

Özlem GÜNCAN

Fransızca Öğretmeni

5A- 5B

Randevu ile

17

Feryal Çomak BERK

Fransızca Öğretmeni

5A- 5B, 6A- 6B

Perşembe 08:50- 09.30

18

Seyhan PINAR

Fransızca Öğretmeni

5A- 5B, 7A- 7B

Perşembe 08:50- 09.30

19

Orçun KAYA

Fransızca Öğretmeni

3B, 4B

Çarşamba 08:50- 09.30

20

Sandrine Estelle MADZO

Fransızca Öğretmeni

3A- 3B, 4A- 4B

Çarşamba 08:50- 09.30

21

Anıl Barış YAVUZDOĞAN

Fransızca Öğretmeni

3A, 4A

Çarşamba 08:50- 09.30

22

Avni CAN

Fransızca Öğretmeni

2A- 2B- 2C

Perşembe 15.30-16.10

23

Julie DEMİR

Fransızca Öğretmeni

2A- 2B- 2C

Perşembe 15.30-16.10

24

Betty MONNOT

Fransızca Öğretmeni

1A-1B- 1C

Çarşamba 13:40- 14:20

25

Sophia ÖZKESER

Fransızca Öğretmeni

1A-1B- 1C

Çarşamba 14:30- 15:20

26

Yasemin KÜÇÜK

Fransızca Öğretmeni

HZ.C

Salı 14:30- 15:20

27

Stephanie SIREILLES

Fransızca Öğretmeni

HZ.B

Salı 14:30- 15:20

28

Serra AÇAR

Fransızca Öğretmeni

HZ.A

Perşembe 14:30- 15:20

29

Vefa GULİYEVA

Fransızca Öğretmeni

3 YAŞ, 4 YAŞ A- 4 YAŞ B

Salı 12:50- 13:40

30

Macide SELTEN

İngilizce Öğretmeni

7A- 7B

Cuma 10:30- 11:10

31

Hülya GENÇ

İngilizce Öğretmeni

3A, 4A- 4B, 6A- 6B

Perşembe 10:30- 11:10

32

Duygu DUMAN

İngilizce Öğretmeni

2A- 2B- 2C, 3B, 5A- 5B

Salı 10:30- 11:10

33

Ecegül TÜRKMEN

İngilizce Öğretmeni

4 YAŞ A- 4 YAŞ B, HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B- 1C

Pazartesi 09:40- 10:20

34

Senem KIZILKAY

Görsel Sanatlar Öğretmeni

2C, 3A- 3B, 4A- 4B, 5A- 5B, 6A- 6B, 7A- 7B

Salı 08:50- 09.30

35

Rein ÖZBİLGİN

Görsel Sanatlar Öğretmeni

3 YAŞ, 4 YAŞ A- 4 YAŞ B, HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B- 1C, 2A- 2B

Perşembe 13:40- 14:20

36

Ekim İlgen KARAKAÇ

Müzik Öğretmeni

2A- 2B- 2C, 3A- 3B, 4A- 4B, 5A- 5B, 6A- 6B, 7A- 7B

Salı 09:40- 10:20

37

Oya PAMUKÇU

Müzik Öğretmeni

3 YAŞ, 4 YAŞ A- 4 YAŞ B, HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B- 1C

Cuma 08:50- 09.30

38

Arda YAVAŞ

Beden Eğitimi Öğretmeni

1A-1B, 2A- 2B, 3B, 4A, 5A, 6A, 7A

Salı 08:50- 09.30

39

Duygu TEMİZ

Beden Eğitimi Öğretmeni

3 YAŞ, 4 YAŞ A- 4 YAŞ B, HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1C, 3A, 4B, 5B, 6B, 7B

Perşembe 08:50- 09.30

40

Serap Gençel SİRAAY

Dans Öğretmeni

3 YAŞ, 4 YAŞ A- 4 YAŞ B, HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B- 1C, 2A- 2B, 3A- 3B

Perşembe 08:50- 09.30

41

Hüseyin İnan AKBAL

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B, 2A- 2B- 2C, 3A- 3B, 4A- 4B, 5A- 5B, 6A- 6B

Pazartesi 15.30-16.10

42

Güray KERA

Satranç Usta Öğretici

HZ.A- HZ.B- HZ.C, 1A- 1B, 2A- 2B- 2C, 3A- 3B

Salı 09:40- 10:20

43

Melis İMECELER

Sınıf Öğretmeni

1A

Pazartesi 08:50- 09.30

44

Müge TAŞÇI

Sınıf Öğretmeni

1B

Pazartesi 10:30- 11:10

45

Melike GEVREK

Sınıf Öğretmeni

1C

Pazartesi 08:50- 09.30

46

Niyazi AYAZ

Sınıf Öğretmeni

2A

Cuma 10:30- 11:10

47

Ebru IŞILDAR

Sınıf Öğretmeni

2B

Pazartesi 08:50- 09.30

48

Ece BAŞTÜRK

Sınıf Öğretmeni

2C

Cuma 08:50- 09.30

49

Esra SAATLİ

Sınıf Öğretmeni

3A

Cuma 09:40- 10:20

50

Övgü UZUNOĞLU

Sınıf Öğretmeni

3B

Pazartesi 10:30 - 11:10

51

Ayşin KOCATOROS

Sınıf Öğretmeni

4A

Cuma 10:30- 11:10

52

Melike BAYSAL

Sınıf Öğretmeni

4B

Pazartesi 08:50- 09.30

53

Gözde Can TİTO

Anaokulu Öğretmeni

HZ.A

Perşembe 14:30- 15:20

54

Saliha GÜNGÖR

Anaokulu Öğretmeni

HZ.C

Salı 14:30- 15:20

55

Meral KURT

Anaokulu Öğretmeni

HZ.B

Perşembe 10:30- 11:10

56

Elçin EĞİTİM

Anaokulu Öğretmeni

4 YAŞ A

Salı 13:40- 14:20

57

Sıdıka KEMİK

Anaokulu Öğretmeni

4 YAŞ B

Salı 12:50- 13:40

58

ESRA ERTEK

Anaokulu Öğretmeni

3 YAŞ

Salı 13:40- 14:20

©2023 Özel Piri Reis Okulları - Tüm Hakları Saklıdır.

AdresGezgini: Google AdWords Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964
img