·        karsiyaka@pirireis.k12.tr     ·       0 (232) 362 47 48
    ·     Piri Reis Okulları     ·         ·    

#

Adı Soyadı

Görevi / Branşı

Derse Girdiği Sınıflar & Sınıf Öğretmenliği

Görüşme Günü / Saat

1

Neşe GÖRSEM

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Çarşamba 10:30 - 11:10

2

Çağla KINAY

Perşembe 13:40 - 14:20

3

Övgü UZUNOĞLU

Cuma 12:50 - 13:40

4

Seden KAĞITÇIOĞLU

Matematik Öğretmeni

Pazartesi 10:30 - 11:10

5

Macide SELTEN

Cuma 10:30 - 11:10

6

Mehtap ŞENYURT

Perşembe 12:50 - 13:40

7

Rein ÖZBİLGİN

Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmeni

Perşembe 14:30 - 15:20

8

Cedric CHABRIERES

Cuma 10:30 - 11:10

9

Meltem ŞİMŞEK

Cuma 12:50 - 13:40

10

Sedef ÜÇER

Pazartesi 11:20 - 12:00

11

Esra KARAGÖZ

Perşembe 10:30 - 11:10

12

Jennifer DUCHATEAU

Müzik Öğretmeni

Cuma 08:50 - 09:30

13

Farah SALEEM

Çarşamba 11:20 - 12:00

14

Deniz SÜZEN

Çarşamba 14:30 - 15:20

15

Ece BAŞTÜRK

Çarşamba 10:30 - 11:10

16

Ekim İLGEN KARAKAÇ

Müzik Öğretmeni

Salı 09:40 - 10:20

17

Fidan TOPASLAN

Çarşamba 13:40 - 14:20

18

Ebru IŞILDAR

Perşembe 12:50 - 13:40

19

Dilşat SERTATIL

Beden Eğitimi Öğretmeni

Pazartesi 10:30 - 11:10

20

H. Avni CAN

Salı 09:40 - 10:20

21

Zeynep Melike BAYSAL

Cuma 10:30 - 11:10

22

Zeynep GÖKÇETİN

Dans Öğretmeni

Perşembe 13:40 - 14:20

23

Aylin ÜLKER

Çarşamba 09:40 - 10:20

24

Nuriye UYAR

Çarşamba 12:50 - 13:40

25

Güray KERA

Satranç Usta Öğretici

Perşembe 09:40 - 10:20

26

Özgül ÜRÜN

Çarşamba 08:50 - 09:30

27

Ayşe LEVENT

Pazartesi 12:50 - 13:40

28

Öznur ŞENGÖZ

Matematik Öğretmeni

Salı 11:20 - 12:00

29

Harun GÜRSOY

Matematik Öğretmeni

Perşembe 11:20 - 12:00

30

Vefa SOYCAN

Çarşamba 12:50 - 13:40

31

Ayşın KOCATOROS

Pazartesi 10:30 - 11:10

32

Hasan TELLİ

Matematik Öğretmeni

Pazartesi 11:20 - 12:00

33

Şükran Birgi KINDAN

Pazartesi 12:10 - 12:50

34

Oya ADIGÜZEL ERKAN

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Pazartesi 13:40 - 14:20

35

Audrey ECKARDT

Salı 13:40 - 14:20

36

Pınar AKKAN

Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Cuma 13:40 - 14:20

37

Hatice ÖZDENİZYARAN

Çarşamba 10:30 - 11:10

38

Catherine CAYRE

Salı 11:20 - 12:00

39

Canan İPEK

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Salı 10:30 - 11:10

40

Yücel POLAT

Salı 10:30 - 11:10

41

Ejder AKHANCA

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

Cuma 09:40 - 10:20

42

Emine YAPICI

Pazartesi 11:20 - 12:00

43

Zeynep YAĞIZKURT

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Salı 11:20 - 12:00

44

Onur UZUNOĞLU

Beden Eğitimi Öğretmeni

Perşembe 10:30 - 11:10

45

Ilona MOUANDZA

Cuma 13:40 - 14:20

46

Atilla KARAOĞLU

Pazartesi 09:40 - 10:20

47

Suzan KARAKUZU

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi

Perşembe 09:40 - 10:20

48

Mehmet Can KÜMÜK

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

Salı 13:40 - 14:20

49

Şeyma Elodie BURSALI

Çarşamba 13:40 - 14:20

50

Ebru GÜLYUVA

Çarşamba 12:50 - 13:40

51

Zehra PEHLİVAN

Çarşamba 12:50 - 13:40

52

Gözde TİTO

Perşembe 08:50 - 09:30

53

Dilek ÇELİK

Çarşamba 09:40 - 10:20

54

Nida Büşra AKAGÜNDÜZ

Çarşamba 13:40 - 14:20

55

Yusuf VARLI

Cuma 10:30 - 11:10

56

Gülcan KARAÇUR

Perşembe 10:30 - 11:10

57

Elif ÖZYÜREK

Çarşamba 11:20 - 12:00

©2018 Özel Piri Reis Okulları - Tüm Hakları Saklıdır.

AdresGezgini: Google AdWords Premier Partner. Internette Reklam Vermek için 444.0.964